Lingita paliek bez kroņa un izplūst asarās
Publicēts 19. decembrī, 2013.
Konkursā «Miss Top Of The World» Latvijas pārstāve Lingita Lina Bopulu neieguva nevienu sponsora balvu un arī uzvaras kroņi meitenei gāja secen. Šāds rezultāts Lingitai bija īsta sagrāve, un meitene ar asarām acīs pazuda aizkulisēs – atvasi centās uzmundrināt meitenes mamma.

 

Tie, kas savulaik kaut pavirši sekoja līdzi LNT šovam «OKartes skatuve», noteikti atminas, cik daudzreiz tiešraidē bija redzama raudam Lingita Lina Bopulu. Izģērbšanās vīriešu žurnālam «Playboy» un dalība Filipīnās notiekošajā erotikas žurnāla skaistumkonkursā laikam gan cēla meitenes pašapziņu, tāpēc ar mērķtiecību meitene devās un «Miss Top Of The World» Latvijas atlasi, kur skatītāju balsojumā [starp citu, tas bija par maksu] meitene izcīnīja uzvaru. Lielais fināls 7. decembrī varēja kļūt Lingitai par labāko dāvanu, jo nākamajā dienā bija meitenes 20. dzimšanas diena, taču konkursā Bopulu kaut kā pazuda uz pārējo dalībnieču fona. Konkursā mūsu pārstāvei tika piešķirts tituls «Miss Media», taču šāda veida tituli tika piešķirti teju visām dalībniecēm. ­ Savukārt neviens no uzvaras kroņiem meitenei netika. Arī pasākuma sponsoru simpātijas balvas mūsu pārstāvei netika pasniegtas. No Latvijas atlases otrā izvirzītā daiļava Kristīne Viļuma konkursā ieguva divas sponsoru balvas un titulu «4th Runner Up» jeb ceturtās «Vice Miss» titulu un kroni.

Šāds iznākums par sevi pašpārliecinātajai Bopulu bija īsta traģēdija, un meitene atkal izplūda asarās un pazuda uz vairākām minūtēm aizkulisēs, bet tikmēr viņas mamma, stāvot koridorā, ar mobilā tālruņa starpniecību maigā balss tonī mēģināja mierināt savu atvasi. Kad jau visi sāka posties ceļā uz konkursa ballīti, joprojām trīcošu lūpu no aizkulisēm iznāca arī Lingita – zaudēt viņa joprojām nav iemācījusies.

Avots: Jānis Ogle / Vakara Ziņas, nra.lv


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: