Latviju skaistumkonkursā pārstāvēs tumšādainā kailzvaigzne Lingita
Publicēts 22. novembrī, 2013.
Jau pēc nepilna mēneša Latvijā norisināsies starptautiskais konkurss «Miss Top Of The World 2013», un mūsu valsti šajā konkursā uzticēts pārstāvēt «Playboy» modelei Lingitai Linai Bopulu. Tiesības startēt finālā ieguva arī viņas sīvākā konkurente un kailfoto pretiniece Kristīne Viļuma.

 

Lepna par meitu! «Miss Top Of The World 2013» Latvijas atlases uzvarētāju Lingitu Linu Bopulu pasākumā atbalstīja un uzmundrināja mamma Sigita.

Iespēja sevi pierādīt starptautiskajā konkursā, pārstāvot Baltijas valstu reģionu kā «Miss Baltics 2013», tika dota glītajai meitenei no Rēzeknes Kristīnei Viļumai.

Pēc konkursa ar padomiem viņai neskopojās viena no konkursa rīkotājām Liene Skulme.

Vasarā notiekošajā precēto dāmu skaistumkonkursā pašmāju blondīņu vadone Marika Ģederte pārsteidza ar skaistu dzeltenu kleitu, kurai bija ļoti drosmīgs dekoltē. Šķiet, šoreiz, ierodoties pasākumā kopā ar vīru Ģirtu, sieviete bija izvēlējusies šīs kleitas rudens versiju: dekoltē bija gana krāšņs, taču ne tik provokatīvs.

Pasākumā par glītajām meitenēm priecājās uzņēmējs Gundars Ūdris un viņa biznesa partneris pasākumu producents Niks Volmārs.

Pasākuma vadīšana tika uzticēta aktierim Andrim Bulim un vecmāmiņu skaistumkonkursa dalībniecei limbažniecei Lilitai Siliņai.

NRA.LV

Foto: Vakara Ziņas


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: